Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Dziekanacie

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - WE w Szczecinie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji procesu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami

  • współpraca z dydaktykami w zakresie dokumentacji studentów

  • zapewnienie wymiany informacji ze studentem i wykładowcami w zakresie dokumentacji procesu dydaktycznego

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • umiejętność organizacji czasu w pracy

  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań

  • samodzielność oraz umiejętność współpracy z zespołem

  • umiejętności rozwiązywania problemów

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku oraz w wyznaczone weekendy

  • mile widziane doświadczenia w obsłudze klienta oraz w pracy biurowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • rozwój kwalifikacji zawodowych

  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej LUX MED, karty Multisport, ubezpieczenia na życie

  • dodatkowe dni wolne od pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu należy do największej grupy prywatnych uczelni wyższych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy