Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista w laboratorium mikrobiologicznym

Als FoodO firmie

  • Modlnica (pow. krakowski)
    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych próbek żywności według wdrożonych norm (przede wszystkim przygotowanie próbki do badań, posiewy)
  • Przygotowywanie i kontrola jakości pożywek mikrobiologicznych
  • Prowadzenie zapisów związanych z przebiegiem analiz
  • Współudział w pracach projektowych, w tym walidacyjnych
  • Zachowanie wytycznych jakościowych stosowanych w laboratorium akredytowanym zgodnie z normą PN-EN ISO 17025

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym
  • Znajomość podstawowych norm ISO związanych z obszarem, polityk PCA oraz przepisów prawa żywnościowego
  • Doskonała organizacja pracy, motywacja, dokładność i sumienność
  • Wykształcenie wyższe biologiczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Pakiet medyczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Looking for further details?

Odwiedź nas pod adresem www.alsglobal.pl

ALS jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych dostawców usług z zakresu przemysłu mineralnego, energetycznego i nauk przyrodniczych. Posiada strategicznie zlokalizowane placówki na całym świecie oraz wielodyscyplinarny zespół analityków o wysokim poziomie kwalifikacji i doświadczenia.

Młodszy Specjalista w laboratorium mikrobiologicznym, Modlnica (pow. krakowski)