Młodszy Specjalista w obszarze bankowości detalicznej

  • Kazimierza Wielka, Pińczów, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kazimierza Wielka, Pińczów
    Nr ref.: AŚ/RDPOD/06/2018

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

    Twoje zadania:

    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów indywidualnych
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
    • Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta
    • Wspieranie i edukowanie Klientów w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi oraz bankowości internetowej i mobilnej
    • Realizacja zespołowych zadań sprzedażowych w ramach produktów bankowości codziennej
    • Zapewnienie profesjonalnej obsługi transakcji gotówkowych

    Nasze oczekiwania:

    • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
    • Umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się
    • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
    • Łatwość w budowaniu relacji
    • Otwartość na pracę zespołową
    • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj, tablet, smartfon
    • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta –mile widziane
    • Wykształcenie min. średnie

    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów