Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista w obszarze e-commerce

ModusO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Młodszy specjalista (Junior)
Dla naszego Klienta, lidera w branży producentów telefonów, firmy SAMSUNG, poszukujemy osoby posiadającej praktyczną wiedzę z obszaru e-commerce, wysoko rozwinięte umiejętności współpracy, komunikatywności oraz takie cechy jak orientacja na wynik, odpowiedzialność i niezawodność, gotowej do podjęcia pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie komunikacji (bannery) Samsung na stronie mediamarkt.pl.
  • Przygotowywanie listingów produktowych.
  • Tworzenie raportów podsumowujących efektywność kampanii.
  • Obsługa wewnętrznej platformy Media Markt - zarządzanie treścią na stronie www.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Sprawnej obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu Excel).
  • Orientacji w zasadach i trendach w obszarze e-commerce i e-marketing.
  • Doświadczenia w pracy z systemem zarządzania treścią i/lub systemem sklepu internetowego.
  • Bardzo dobrej organizacja pracy.
  • Znajomości HTML oraz systemu CMS.
  • Średnio zaawansowanego poziomu werbalnej i pisemnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pozycji lidera na rynku.
  • Narzędzia, szkolenie i wsparcie na każdym etapie pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne