Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista w Obszarze Operacji Finansowych

BNP Paribas Securities ServicesO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

BNP Paribas Securities Services

Wronia 31

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia procesów zarządzania funduszami inwestycyjnymi na całym świecie
  • Praca przy międzynarodowych rynkach finansowych, obsługujących różne instrumenty finansowe
  • Obsługa transakcji finansowych
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Aktywna współpraca z zespołami z różnych części świata
  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Zainteresowanie rynkami kapitałowymi
  • Zorientowanie na szczegóły oraz proaktywność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Sześć ścieżek kariery do wyboru
  • Kompleksowy program wprowadzający
  • Szkolenia, dofinansowane kursy językowe, certyfikaty zawodowe i studia podyplomowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Karta Multisport
  • Karta Lunchowa
  • Nowoczesne, ekologiczne biuro zlokalizowane w pobliżu stacji Metro Daszyńskiego
  • Możliwość integracji i podniesienia dobrej atmosfery pracy (drużyny sportowe, klub szachowy, Toastmasters, MixCity, Pride Poland, CSR)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Wstępna rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Spotkanie z Business Managerami (online)

4

Spotkanie z Rekruterką (online)

5

Wynik rekrutacji :)

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

Aktualne oferty pracodawcy
J_POL_21

Młodszy Specjalista w Obszarze Operacji Finansowych, Wronia 31, Wola, Warszawa