Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Sekcji Laboratorium Zabezpieczeń

PSE S.A.

PSE S.A.

Aleje Jerozolimskie 132

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie rutynowych badań aparatury EAZ (Elektroenergetycznej Automatyki Zabezpieczeniowej) wg ustalonych metod potwierdzających zgodność badanych urządzeń ze standardami PSE S.A.,

  • wykonywanie rutynowych badań wybranej aparatury EAZ przeznaczonej do instalacji na obiektach PSE S.A. w trakcie prowadzonych procesów inwestycyjnych wg ustalonych metod potwierdzających zgodność badanych urządzeń ze standardami PSE S.A.,

  • wykonywanie analizy poprawności działania aparatury EAZ pracującej w KSE.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe II stopnia - Elektroenergetyczna Automatyka Zabezpieczeniowa,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2,

  • świadectwo kwalifikacyjne E.

To oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami

PSE S.A.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy