Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista w Sekretariacie Głównym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji

     zajmująca się badaniem rozwiązań klinicznych, ekonomicznych i organizacyjnych w systemie ochrony zdrowia oraz wpływu ich finansowania na budżet systemu ochrony zdrowia, będąca jedyną tego typu instytucją w Polsce, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • zarządzanie korespondencją AOTMiT  i realizowanie zadań bezpośredniej obsługi Prezesa Agencji i Zastępców Prezesa;
    • uzgadnianie terminarzy wyjazdów i spotkań Prezesa i Zastępców Prezesa;
    • obsługa kancelaryjno-organizacyjna Agencji;
    • zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji przychodzącej, w tym: przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji, przesyłek;
    • rozdzielanie korespondencji pomiędzy poszczególne komórki organizacyjne;
    • prowadzenie ewidencji pism;
    • zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji wewnętrznej;
    • realizacja zadań związanych z systematyczną weryfikacją poprawności prowadzenia elektronicznej wersji dokumentacji opracowywanej w Wydziale;
    • prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami określonymi w Instrukcji Kancelaryjnej;
    • prowadzenie bieżącej korespondencji w ramach realizowanych zadań oraz jej archiwizacja zgodnie z wewnętrznymi przepisami Agencji;
    • wykonywanie innych powierzonych zadań związanych z obsługą administracyjno – biurową;
    • przestrzeganie obowiązującego obiegu dokumentacji;
    • wykonywanie innych zadań zleconych przez Prezesa Agencji lub Dyrektora Biura Prezesa;
    • natychmiastowe informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich problemach w realizacji powierzonych zadań;
    • prawidłowe i terminowe wykonywanie powierzonych zadań;
    • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW/KANDYDATEK:

    • Wykształcenie: wyższe
    • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office 2007-2010, w szczególności arkuszem kalkulacyjnym Excel, Word oraz Power point;
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • umiejętność redagowania i formatowania pism;
    • sprawna obsługa sprzętu biurowego (fax, kserokopiarka);
    • znajomość zasad prowadzenia korespondencji urzędowej;
    • umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie oraz ustalania priorytetów;
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • samodzielność i wysoka motywacja do pracy;
    • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

    OFERUJEMY:

    • pracę w instytucji, która ma realny wpływ na kształtowanie systemu ochrony zdrowia w Polsce;
    • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem zawodowym i kompetencjami;
    • awans, zgodny ze ścieżką kariery i regulaminem Agencji;
    • systematyczny rozwój zawodowy i udział w szkoleniach w kraju i zagranicą;
    • zdobywanie wiedzy w gronie profesjonalistów, posiadających szeroką wiedzę o systemie ochrony zdrowia;
    • pakiet socjalny dla pracownika i jego rodziny.

    PROCES REKRUTACJI:

    Proces rekrutacji odbywa się w oparciu o przepisy Kodeksu Pracy oraz Regulamin zatrudniania pracowników w Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji i wymaga realizacji wszystkich poniższych punktów:

    1. Zapoznanie się z formalnymi szczegółami oferty. Szczegółowe warunki rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Agencji oraz są do pobrania TUTAJ
    2. Pobranie i wypełnienie kwestionariusza osobowego - do pobrania TUTAJ
    3. Złożenie podpisanej aplikacji w wersji papierowej. Przesłanie pocztą w terminie do dnia 22.06.2018 roku (liczy się data wpływu dokumentów do siedziby Agencji), lub złożenie osobiście w sekretariacie Agencji pod adresem: ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „oferta pracy aotmit/38/BP/18”, kompletu dokumentów wskazanego w treści ogłoszenia znajdującego się na stronie internetowej Agencji.