Ta oferta pracy jest nieaktualna od 222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Wydziale Planowania Sieci ODM Bydgoszcz

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

    ogłaszają rekrutację na stanowisko

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    OB/DO/WY/MS/11/2017

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Opracowywanie planów wyłączeń elementów sieci przesyłowej i sieci koordynowanej dla obszaru działania ODM;
    • Opracowywanie modeli dobowych uwzględniających planowe wyłączenia, prognozowaną generację wiatrową, wymianę na kablu Polska-Szwecja, prognozowane zapotrzebowanie i pracę lokalnych elektrowni;
    • Wykonywanie analiz bezpieczeństwa rozpływu mocy zgłoszonych wyłączeń;
    • Współpraca z jednostkami PSE S.A. przy opracowywaniu harmonogramów oraz programów łączeniowych w sieci koordynowanej, a także programów pomiarów i prób sieci;
    • Prowadzenie bieżących analiz systemu elektroenergetycznego.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, kierunek elektrotechnika;
    • Bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office oraz COREL lub AutoCAD;
    • Umiejętności analizy rozpływu mocy programem PLANS;
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 oraz ze znajomością słownictwa z zakresu elektrotechniki;
    • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
    • Odpowiedzialności, dyspozycyjności.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do wykonywania prac na stanowisku dozoru i eksploatacji urządzeń elektrycznych bez ograniczenia napięć będzie dodatkowym atutem.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych

    do dnia

    13 grudnia 2017 r.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.