Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Wydziale Planowania Sieci ODM

PSE S.A.O firmie

  • Żeromskiego 75, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PSE S.A.

Żeromskiego 75

Radom

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie układów pracy sieci 110 kV

  • przyjmowanie wyłączeń sieciowych w zakresie elementów sieci zamkniętej

  • prowadzenie analizy pracy sieci 110 kV koordynowanej przez Operatora Systemu Przesyłowego

  • przygotowywanie niezbędnych danych planistycznych w zakresie sieci przesyłowej

  • przygotowywanie prezentacji technicznych

  • wykonywanie innych, poleconych przez Departament Zarządzania Systemem działań w stosunku do operatorów systemów dystrybucyjnych wynikających z Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne II stopnia: elektrotechnika, elektroenergetyka

  • wiedza z zakresu elektroenergetyka/elektrotechnika, zagadnienia związane z pracą systemu elektroenergetycznego

  • obsługa komputera w zakresie MS Office

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie A1-beginner

  • umiejętność pracy w zespole, radzenie sobie ze stresem

  • komunikatywność, dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość programu: AutoCAD, Corel, program PLANS