Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Wydziale Teleinformatyki

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom
    BR/DT/WT/MS/03/18

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Realizacja zadań związanych z eksploatacją i rozbudową systemów napięcia gwarantowanego w obiektach PSE SA;
    • Uczestniczenie w pracach związanych z usuwaniem awarii systemów napięcia gwarantowanego;
    • Udział w opracowywaniu planów rozwoju systemów napięcia gwarantowanego;
    • Udział w pracach zespołów związanych z realizacją procesu przed inwestycyjnego i realizacji inwestycji dot. rozbudowy infrastruktury zasilania gwarantowanego;
    • Udział w pracach zespołów sprawdzenia technicznego oraz odbiorów technicznych prowadzonych inwestycji w zakresie systemów napięcia gwarantowanego;
    • Opiniowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej inwestycji w zakresie systemów napięcia gwarantowanego;
    • Utrzymywanie dokumentacji technicznej w zakresie systemów napięcia gwarantowanego;
    • Udział w opracowywaniu raportów i statystyk okresowych dotyczących jakości i niezawodności systemów napięcia gwarantowanego;
    • Opracowywanie danych nt. systemów napięcia gwarantowanego w zakresie niezbędnym do prowadzenia procesu zarządzania majątkiem PSE SA;
    • Realizacja prac eksploatacyjnych systemów napięcia gwarantowanego w zakresie przewidzianym instrukcjami obowiązującymi w PSE SA;
    • Prowadzenie kontroli stanu pracy systemów napięcia gwarantowanego przy pomocy systemów zdalnego nadzoru; parametryzacja urządzeń;
    • Udział w realizacji zadań związanych z eksploatacją pozostałych systemów teleinformatycznych w obiektach PSE SA.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (specjalność elektrotechnika, elektroenergetyka, telekomunikacja itp.);
    • Znajomość technologii systemów i urządzeń zasilania gwarantowanego 230V AC oraz 48V DC;
    • Dobra znajomość zasad budowy i działania urządzeń UPS oraz siłowni telekomunikacyjnych;
    • Umiejętność parametryzacji i obsługi urządzeń zasilających;
    • Uprawnienia kwalifikacyjne co najmniej E1 do 1 KV;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (intermediate);
    • Gotowość do wyjazdów służbowych; dyspozycyjność;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność samokształcenia, chęć do zdobywania wiedzy;
    • Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

    PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.