Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Zespole Analiz i Monitoringu Rynku

PGE Obrót S.A.

Wólczańska 128/134

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz wyciąganie wniosków wraz z wizualizacją wyników,

  • Przygotowywanie narzędzi analitycznych służących do monitorowania sprzedaży produktów,

  • Przygotowywanie planów, prognoz kroczących w zakresie sprzedaży produktów,

  • Tworzenie Business Case’ów oraz analiz opłacalności produktów/projektów,

  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem działań konkurencji, trendów i otoczenia rynkowego.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne, matematyczne, ekonomiczne),

  • doświadczenie w zakresie raportowania, analizy danych, budowania modeli/rozwiązań analitycznych,

  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,

  • biegłej znajomości MS Excel,

  • samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość MS Access, SQL oraz doświadczenie w zakresie narzędzi Business Intelligence,

  • mile widziane doświadczenie z zakresie monitorowania rynku,

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy,

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Przewiń do profilu firmy