Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista w Zespole Analiz i Monitoringu Rynku

PGE Obrót S.A.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PGE Obrót S.A.

8 Marca 6

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem działań konkurencji, trendów i otoczenia rynkowego,
  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz wyciąganie wniosków wraz z wizualizacją wyników,
  • Przygotowywanie narzędzi analitycznych służących do monitorowania rynku i sprzedaży produktów,
  • Przygotowywanie planów, prognoz kroczących w zakresie sprzedaży produktów,
  • Analiza preferencji Klientów i budowanie modeli w celu dopasowania produktów oraz optymalnych ścieżek obsługi Klientów,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki informatyczne, matematyczne, ekonomiczne),
  • doświadczenie w zakresie raportowania i analizy danych,
  • silnie rozwinięte umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość SQL oraz doświadczenie w zakresie narzędzi Business Intelligence,
  • mile widziane doświadczenie w budowaniu modeli/rozwiązań analitycznych i predykcyjnych (praktyczna znajomość metod data science),

To oferujemy

  • Zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w strukturach jednego z największych i stabilnych pracodawców w Polsce,
  • Czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – dofinansowanie do wczasów, wypoczynku dzieci i rodzinnych wyjazdów weekendowych, ekwiwalent energetyczny, karta Multisport, PPE, pomoc na cele mieszkaniowe, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Obrót z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego i gospodarstw domowych. Stawia na szeroką ofertę produktową, partnerskie relacje, niezawodną obsługę, gwarantując kompleksową realizację potrzeb energetycznych.

W swojej działalności PGE Obrót kieruje się troską o środowisko naturalne. Realizując strategię Grupy PGE w obszarze sprzedaży detalicznej, zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii. Promuje też proekologiczne postawy, jak korzystanie z PGE eFaktury. Spółka stawia również na nowoczesną obsługę odpowiadającą na oczekiwania Klientów. Rozwija kanały zdalnego kontaktu, a także automatyzuje procesy sprzedażowe i rozliczeniowe.

Jako największy, rzetelny i sprawdzony partner na rynku, PGE Obrót posiada certyfikat firmy działającej zgodnie z Dobrymi Praktykami Sprzedawców Energii Elektrycznej opracowanymi przez Towarzystwo Obrotu Energią (TOE). PGE Obrót od lat nagradzana jest godłem „Firma Przyjazna Klientowi", laurem przyznawanym bezpośrednio przez Klientów.

Młodszy Specjalista w Zespole Analiz i Monitoringu Rynku, 8 Marca 6, Rzeszów