Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w zespole Jakości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Loan Me Sp. z o.o.

    LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej. Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie pracy Agentów w CC (odsłuchy „live” i „off”).
    • Dawanie informacji zwrotnej.
    • Raportowanie wyników.

    Oczekujemy:

    • Rozumienie sposobu działania Contact Center.
    • Wiedza z zakresu sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta w CC (mile widziane też znajomość działań miękkiej windykacji).
    • Podstawowa znajomość Microsoft Office (zwłaszcza programów: Excel i PowerPoint).
    • Przekazywanie informacji zwrotnej.
    • Odpowiedzialność, skrupulatność, umiejętność ustalania priorytetów.
    • Praca pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze prężnie rozwijającej się międzynarodowej korporacji.
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Możliwość awansu w strukturach firmy.
    • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy.
    • Umowa o pracę.
    • Możliwość rozwoju osobistego ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności coachingowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem http://loanme.pl/kariera/

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Obowiązek Informacyjny

    Od 25 maja 2018 roku zaczął obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

    O jakich danych mówimy?

    Kto będzie administratorem Twoich danych?

    LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 142B, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000544100, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 5272729611 i REGON 360839407.

    Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

    Przetwarzamy te dane w celach: prowadzenia działań rekrutacyjnych w tym: oceny kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, oceny zdolności i umiejętności  kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia; realizowania przepisów prawa; wykonywania umów; świadczenia usług drogą elektroniczną.

    Komu możemy przekazać dane?

    Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane osobowe mogą być powierzane do przetwarzania: podmiotom dla których świadczymy usługi rekrutacyjne; podmiotom, które umożliwiają świadczenie usług i realizację umów, takimi jak: firma świadcząca usługi hostingowe, firma świadcząca usługi utrzymaniowe i rozwojowe Serwisu, firma świadcząca usługi marketingu cyfrowego; podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

    Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

    Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych, prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Aby dowiedzieć się więcej na temat przysługujących Ci praw oraz jak możesz je wyegzekwować, zapoznaj się z dokumentem Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracyPolityką prywatności serwisu LoanMe Kariera http://loanme.pl/kariera/Regulaminem serwisu  LoanMe Kariera http://loanme.pl/kariera/ dostępnymi na naszych stronach internetowych.

    Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

    Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia działań rekrutacyjnych w tym: oceny kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, oceny zdolności i umiejętności  kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia, jest:

    • Przepis prawa (art. 221 § 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę – w zakresie następujących danych: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w formularzu, CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu realizacji przepisów prawa jest ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu działania zgodnego z prawem.

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu wykonywania umów, świadczenia usług drogą elektroniczną jest ustawowe upoważnienie do przetwarzania koniecznego dla realizacji umowy, gdy osoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą.

    Z kolei podstawą prawną dopasowania treści stron LoanMe Kariera i tematykę materiałów do Twoich zainteresowań, dokonywania pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi, jak również marketing własny LoanMe sp. z o.o., jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz zaznaczając przycisk aplikuj, a następnie zatwierdź , znajdujący się pod panelem otwarte możliwości.

    Chcesz całkowicie usunąć swoje dane z naszej bazy?

    Nic prostszego. W LoanMe Sp. z o.o. po zakończonym etapie rekrutacji Twoje dane są automatycznie usuwane z bazy danych. Skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected] lub drogą pocztową na adres: LoanMe Sp. z o.o. 02-305 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 142B

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679   z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

    informuję, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma LoanMe Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Aleje Jerozolimskie 142b
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Loanme możliwy jest pod adresem email [email protected]
    3. Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w LoanMe Sp. z o. o.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji.
    5. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.
    6. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
    7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Konsekwencją zautomatyzowanego podejmowania decyzji kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.