Oferta pracy

Młodszy Specjalista w zespole Marketingu & PR

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współorganizowanie konferencji/webinariów, spotkań biznesowych

  • koordynacja wewnętrznych szkoleń marketingowych

  • redakcja i publikowanie informacji/komunikatów marketingowych na stronach www i LinkedIn

  • monitorowanie rozliczeń i wydatków budżetowych zespołu

  • wysyłka mailingów marketingowych

  • przygotowywanie prostych grafik w programie Canva

  • wsparcie zespołu przy współpracy z agencjami i podwykonawcami m.in. przy tworzeniu materiałów promocyjnych, optymalizacji stron internetowych kancelarii

  • stała aktualizacja baz i materiałów marketingowych

  • wsparcie zespołu w bieżących pracach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki humanistyczne)

  • minimum roczne doświadczenie marketingowe w firmie o podobnym profilu

  • biegła obsługa MS Office, zwłaszcza MS Power Point

  • umiejętność zarządzania profilami firmowymi na LinkedIn

  • „lekkie pióro”

  • umiejętność tworzenia prostych grafik w narzędziach typu Canva (nie jest to warunek konieczny)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Domański Zakrzewski Palinka to największa polska kancelaria prawnicza. Obecnie w naszych biurach pracuje ponad 170 ekspertów różnych specjalizacji. Mimo liczebności i zróżnicowania wyróżnia nas osobiste zaangażowanie, dostępność oraz pełne zrozumienie potrzeb, zarówno naszych klientów, jaki współpracowników. Wierzymy, że bliskie relacje przynoszą lepsze rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy