Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Zespole Obsługi Płatności

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności oraz motywowanie klientów do spłaty.

  • Negocjowanie warunków i terminów spłat oraz monitoring zawartych uzgodnień i porozumień.

  • Poprowadzenie działań monitorujących oraz windykacyjnych.

  • Dbanie o wysoki standard obsługi.

  • Zapewnienie ciągłości procesu odzyskiwania należności.

  • Odpowiednia ocena ryzyka przy podejmowaniu decyzji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

  • Nastawienie na rozwój oraz zdobywanie wiedzy.

  • Umiejętność pracy pod presją.

  • Umiejętności negocjacyjne.

  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany w godzinach 8.00-16.00 oraz 12.00-20.00 od poniedziałku do piątku.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich).

  • Profesjonalne szkolenia z produktów bankowych oraz technik negocjacyjnych.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy.

  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu obsługi klienta, produktów bankowych i funkcjonowania banku.

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty na kontakt z Klientem, chcesz się uczyć od profesjonalistów, zdobyć konkretny zawód i cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy? Świetnie - właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do naszego Zespołu Obsługi Płatności.

Chciałbyś pogodzić pracę ze studiami? Bez obaw! Dopasujemy grafik do Twoich potrzeb!

Tworzymy zgrany Zespół, lubimy dobrą atmosferę pracy, a nasze działania opieramy na etycznej postawie i kompetencjach.

Przewiń do profilu firmy