Młodszy Specjalista w Zespole Procedur Depozytowych

Getin Noble Bank S.A.O firmie

Getin Noble Bank S.A.

Przyokopowa 33

Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Młodszy Specjalista
w Zespole Procedur DepozytowychNumer ref.: DPU/MS/0320

Zakres zadań:

  • aktualizacja regulacji wewnętrznych w zakresie zmian w zewnętrznych regulacjach prawnych;
  • opiniowanie i uzgadnianie regulacji wewnętrznych Banku;
  • opracowywanie regulacji  na podstawie wiedzy produktowej, procesowej, organizacyjnej i znajomości rozwiązań systemowych;
  • opracowywanie projektów wewnętrznych aktów normatywnych,
  • podejmowanie działań zmierzających do poprawy funkcjonowania jednostek operacyjnych także w zakresie dostosowania regulacji do prawidłowego funkcjonowania w praktyce,
  • uczestniczenie w projektach dotyczących nowych produktów i usług bankowych oraz rozwiązań informatycznych - przedstawianie wniosków i uwag w przedmiotowym zakresie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki finanse, bankowość, prawo;
  • min. roczne doświadczenie w pracy w banku;
  • znajomość zagadnień z zakresu bankowości oraz znajomość procesów bankowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, samodzielność oraz dobra organizacja;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz jasnego ich uzasadniania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dostęp do platformy MyBenefit z szeroką ofertą benefitów (bilety do kina, teatru, dofinansowanie do karty Multisport, itp.);
  • Doskonałą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail lub za pomocą przycisku Aplikuj:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ma Pan/Pani możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych oraz załączenie klauzuli jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w obecnym procesie rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych, których może ode mnie żądać Bank na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych, których może ode mnie żądać Bank na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu przeprowadzenia obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy