Oferta pracy

Młodszy Specjalista w Zespole Raportowym

ExpanderO firmie

  • Inflancka 4B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Expander

Inflancka 4B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań raportowych przy współpracy z klientem wewnętrznym

  • Pozyskiwanie danych źródłowych z wewnętrznej bazy danych

  • Analizowanie danych z systemu CRM

  • Projektowanie, przygotowywanie i wdrażanie raportów (excel) prezentujących poziom wyników sprzedażowych i jakościowych

  • Opracowywanie analiz dla potrzeb kadry zarządzającej oraz na cykliczne spotkania działów sprzedaży

  • Wspieranie pracy departamentu w wewnętrznych projektach analitycznych (JIRA)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Excel (mile widziana znajomość VBA)

  • Mile widziana umiejętność pracy z bazą danych (postgreSQL, Access)

  • Umiejętność wyciągania logicznych wniosków oraz umiejętność wyszukiwania informacji

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych informacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, dokładność i terminowość

  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole

To oferujemy

  • Praca w doświadczonym zespole, wspierającym Twój rozwój

  • Wspaniała kultura organizacyjna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • dogodna lokalizacja siedziby firmy

Expander

Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Przewiń do profilu firmy