Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Zespole Rozliczeń (m/k)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
    W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

    Aktualnie poszukujemy do Eurofactor

    Miejsce pracy:
    Warszawa

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • prowadzenie rozliczeń transakcji factoringowych
    • weryfikacja dokumentacji związanej z tymi transakcjami,
    • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie informatycznym,
    • kontakty telefoniczne z dłużnikami w zakresie potwierdzania istnienia wierzytelności oraz zaległości płatniczych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • motywacja do poszerzenia wiedzy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dobra organizacja pracy,
    • skrupulatność,
    • odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku),
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy innowacyjnych produktach finansowych,
    • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

    Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
    EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.