Ta oferta pracy jest nieaktualna od 957 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Zespole Sprawdzania Umów

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Raiffeisen-Leasing Polska S.A., wiodąca firma w branży leasingowej, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz duże zaplecze finansowe, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zatrudnionym oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • zdobycie doświadczenia w branży leasingowej

Wymagania:

  • status studenta studiów licencjackich (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, administracja)
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją biznesową (umowy, faktury) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Word, Excel)
  • skrupulatność i sumienność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • dyspozycyjność (40h/tyg.)

Zadania:

  • weryfikacja umów leasingu i pożyczek zgodnie z przyjętymi procedurami
  • wydawanie zgody na rejestrację pojazdu oraz zapłatę za przedmiot leasingu
  • dbanie o terminową realizację procesu sprawdzania i uruchamiania umów
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi
  • wystawianie faktur i weryfikacja ich poprawności
  • wprowadzanie danych do systemów operacyjnych
  • wysyłka i archiwizacja dokumentacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ:

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29/08/97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że oferty bez wspomnianej klauzuli nie będą rozpatrywane.