Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Zespole Wsparcia Biura – Biuro Transakcyjne

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BGK Nieruchomości S.A. jest spółką utworzoną przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Głównym zadaniem BGK Nieruchomości będzie zarządzanie procesem inwestycyjnym Funduszu Mieszkań na Wynajem Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego Aktywów Niepublicznych.

    BGK Nieruchomości  będzie pełniło rolę Asset Managera, tj. podmiotu odpowiedzialnego za inwestowanie środków Funduszu oraz za zarzadzanie operacyjne Funduszem, powierzonymi aktywami i zbudowanym portfelem lokat Funduszu.

    Młodszy Specjalista w Zespole Wsparcia Biura
    – Biuro Transakcyjne
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie Dyrektorów Inwestycyjnych w zadaniach o charakterze administracyjnym (m.in. archiwizacja dokumentacji, rozliczanie delegacji, organizacja spotkań),

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie,
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy biurowej,
    • Samodzielność, uczciwość oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
    • Obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance.

    Prześlij swoje CV za pomocą Aplikuj, jeśli spełniasz powyższe wymagania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BGK Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji.

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BGK Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.”
    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
    BGK Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Banku Gospodarstwa Krajowego, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków. BGK Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.
    Administrator danych
    W związku z przystąpieniem do rekrutacji, administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest BGK Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie, które w powyższym celu będzie przetwarzało dane.

    Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.