Młodszy Specjalista w Zespole Współpracy z Organami Ścigania

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Integer Group Services Sp. z o.o

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z organami ścigania w ramach ustawowego działania
  • pozyskiwanie, weryfikowanie, analiza informacji niezbędnych dla postępowań prowadzonych przez organy ścigania w ramach obowiązujących przepisów prawa
  • opracowanie oficjalnych odpowiedzi na formalne zapytania z organów ścigania
  • analiza ujawnianych procederów przestępczych
  • bieżące raportowanie wyników dotyczących podległego obszaru

Nasze wymagania

  • dyskrecja
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • sumienność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i odnajdywania się w szybko zmieniającym się środowisku zawodowym,
  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do współpracy z ludźmi,
  • chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego łączenia faktów,
  • detektywistyczne zacięcie,
  • umiejętność estetycznego formatowania tekstu,

Mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawa pracę w modelu hybrydowym (mamy komfortowe biur w Krakowie i Warszawie)
  • bogaty pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny, platforma do nauki języków)
  • premie kwartalne powiązane z wynikami pracy
  • możliwość poznania złożonej organizacji będącej liderem w swojej branży
  • bardzo przyjazną atmosferę, opartą na pomocy i współpracy
  • rozwój zawodowy i osobisty w firmie, która jest liderem w braży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Młodszy Specjalista w Zespole Współpracy z Organami Ścigania, Czerniakowska 87a, Mokotów, Warszawa