Młodszy Specjalista w Zespole Współpracy z Organami Ścigania

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z organami ścigania w ramach ustawowego działania

  • pozyskiwanie, weryfikowanie, analiza informacji niezbędnych dla postępowań prowadzonych przez organy ścigania w ramach obowiązujących przepisów prawa

  • opracowanie oficjalnych odpowiedzi na formalne zapytania z organów ścigania

  • analiza ujawnianych procederów przestępczych

  • bieżące raportowanie wyników dotyczących podległego obszaru

Nasze wymagania

  • dyskrecja

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • sumienność i samodzielność w działaniu,

  • umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i odnajdywania się w szybko zmieniającym się środowisku zawodowym,

  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do współpracy z ludźmi,

  • chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność szybkiego łączenia faktów,

  • detektywistyczne zacięcie,

  • umiejętność estetycznego formatowania tekstu,

Mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawa pracę w modelu hybrydowym (mamy komfortowe biur w Krakowie i Warszawie)

  • bogaty pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny, platforma do nauki języków)

  • premie kwartalne powiązane z wynikami pracy

  • możliwość poznania złożonej organizacji będącej liderem w swojej branży

  • bardzo przyjazną atmosferę, opartą na pomocy i współpracy

  • rozwój zawodowy i osobisty w firmie, która jest liderem w braży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy