Ta oferta pracy jest nieaktualna od 352 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista w Zespole Zakupów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Junior Sourcing Specialist
    (Młodszy Specjalista – Zespół Zakupów)

    Zadania:

    • Prowadzenie procesów wyboru dostawców oraz zapewnienie sprawnej realizacji procesu zakupu od strony operacyjnej;
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie otrzymanych specyfikacji od klientów wewnętrznych oraz w oparciu o obowiązujące procedury;
    • Sporządzanie zestawień i analiz ofert;
    • Stała analiza rynku potencjalnych dostawców w ramach wybranych kategorii;
    • Bieżąca współpraca z dostawcami;
    • Negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami;
    • Monitorowanie współpracy z dostawcami w ramach podpisanych umów;
    • Prowadzenie projektów związanych z optymalizacją kosztów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – Indirect Sourcing (min. 1 rok);
    • Doświadczenie w samodzielnych analizach jakościowych i ilościowych;
    • Umiejętność negocjacji z dostawcami;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
    • Skrupulatność, rzetelność, terminowość;
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • Zaangażowanie i inicjatywa;
    • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu;
    • Mile widziana znajomość narzędzi wspierających procesy zakupowe;
    • Mile widziane doświadczenie w zakupach marketingowych.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Atrakcyjny pakiet socjalny dostosowany do indywidualnych potrzeb;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole;
    • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
    • Warunki zatrudnienia dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć.

    Na dokumenty aplikacyjne (CV) czekamy do dnia 08 grudnia 2017 r.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Volkswagen Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie Rondo ONZ 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922)."
    Jednocześnie informujemy kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

    Volkswagen Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, jako administrator Pani/Pana danych osobowych, informuje, iż:
    1)     dane Pani/Pana będą przetwarzane w celach związanych z prowadzonym procesem rekrutacji oraz archiwalnych,
    2)     dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim,
    3)     ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania,
    4)     podanie danych jest dobrowolne.