Oferta pracy

Młodszy Specjalista Wsparcia Informatycznego

DCT Gdańsk sp. z o.o.

  • Kontenerowa 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Kontenerowa 7

Gdańsk

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia informatycznego dla użytkowników w organizacji

  • Instalacja nowych stanowisk komputerowych

  • Serwis szeroko pojętego sprzętu informatycznego

  • Rejestracja oraz realizacja zgłoszeń w oparciu o system zgłoszeniowy

  • Wsparcie dla administratorów systemów ERP oraz infrastruktury informatycznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość systemów informatycznych z rodziny Windows na poziomie administracji stacją roboczą

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej

  • Gotowość do pracy w 12-godzinnym systemie zmianowym (wolne dni w tygodniu)

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów zaocznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku, nastawionym na nieustanny rozwój. Aktualnie DCT Gdańsk rozpoczyna budowę trzeciego nabrzeża Baltic Hub 3, dzięki czemu Polska może nadal konkurować z portami zachodnioeuropejskimi, takimi jak Hamburg czy Rotterdam.

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, kart sportowych. W DCT Gdańsk na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

  • Celebrację świąt oraz ważnych wydarzeń z życia firmy i jej pracowników takich jak: rekordowa liczba przeładowanych kontenerów, ilość godzin bez wypadku na terminalu, urodziny pracowników i wiele innych.

  • Pełną wyzwań pracę oraz wsparcie koleżanek i kolegów z innych Działów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie Online

3

Spotkanie w siedzibie DCT Gdańsk

DCT Gdańsk jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal DCT, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Przewiń do profilu firmy