Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista Wsparcia Technicznego

DCT Gdańsk S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Liderami i Brygadzistami sprzętowymi w koordynowaniu prac naprawczych i przeglądowych

  • Rejestrowanie działań w systemie zarządzania utrzymaniem ruchu (IBM Maximo)

  • Raportowanie kluczowych wskaźników Działu Utrzymania Ruchu

  • Przygotowanie zapotrzebowania na materiały oraz narzędzia do wykonania prac

  • Typowanie części zamiennych do realizacji napraw

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub średniego techniczne

  • Znajomości języka angielskiego, w tym technicznego

  • Umiejętności obsługi komputera – Windows, MS Office

  • Dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

  • Umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialności i samodzielności

  • Gotowości do pracy w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy, włączając niedziele i święta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka w placówkach Medicover

  • Karta benefitowa/ Karta sportowa/Ubezpieczenie grupowe

  • System premiowy

  • Szkolenia dla pracowników - w tym Program Wdrożeniowy dla nowych pracowników

  • Nagrody jubileuszowe, Nagrody świąteczne

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość rozszerzenia pakietu medycznego dla Ciebie, jak i Twoich bliskich

  • Bonus finansowy za polecenie pracownika do pracy w naszych zespołach

  • Bezpłatny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne