Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista z j. niemieckim w Dziale Należności w Europejskim Centrum Usług Wspólnych

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów księgowych w obszarze rozrachunków z klientami;

  • Codzienna komunikacja w języku angielskim oraz niemieckim;

  • Kontakt z klientami z różnych krajów europejskich, udzielanie im wyjaśnień, weryfikacja i rozwiązywanie problemów;

  • Praca w systemie SAP (po wdrożeniu na okresie próbnym).

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Komunikatywność, dokładność i systematyczność oraz motywacja do pracy w finansach;

  • Dobra znajomość programu MS Excel;

  • Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób posiadających już doświadczenie w obszarze rachunkowości lub księgowości.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (Praca zdalna 100% w okresie pandemii, później system hybrydowy 50%/50%);

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pakiet MY BENEFIT – możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, zniżek na towary i usługi;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;

  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi