Oferta pracy

Młodszy specjalista z językiem francuskim

SALES HR

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 14
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja. Oferuje ona stuprocentową pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Pracownik rozpoczynający karierę w firmie przechodzi przez szkolenie teoretyczne, praktyczne i wdrożenie stanowiskowe, które pozwala na przekazanie wszystkich niezbędnych do pracy informacji

  • Gromadzenie informacji z giełd i wiadomości e-mail otrzymywanych od dostawców danych

  • Analiza i wybieranie danych istotnych z punktu widzenia klienta

  • Przekształcanie danych do formatu firmy i aktualizowanie bazy danych klienta w terminie

  • Obsługa zapytań klientów otrzymywanych e-mailem

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B2

  • Znajomość angielskiego na poziomie B2

  • Chęć rozwoju kariery w obszarze finansów

  • Umiejętności analityczne, dokładność

  • Otwartość na pracę w zespole

  • Podstawowa znajomość MS Excel

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Stuprocentowa praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu, co za tym idzie, zwiększenia wynagrodzenia

  • Benefity: multisport, prywatne ubezpieczenie, opieka medyczna- możliwość dokupienia opieki stomatologicznej

  • Szeroki zakres szkoleń i współfinansowanych kursów (platforma do nauki j. angielskiego)

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9/17

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna