Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista z językiem niemieckim

CPL Jobs .

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient jest wiodącym, niezależnym partnerem technologicznym, któremu zaufały duże organizacje korporacyjne i te z sektora publicznego. Pomagają oni w transformacji i zarządzaniu infrastruktury technologicznej firm współpracujących w celu przeprowadzenia cyfrowej transformacji.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami zagranicznymi drogą telefoniczną oraz mailową

  • Praca z dokumentacją

  • Przygotowywanie raportów i podsumowań

  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu

  • Obsługa klienta zewnętrznego

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - minimum B2

  • Język angielski na poziomie B2+

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Jako atut: Min. 2 lata doświadczenia w procesie Service Desk / Tech Support zapewniającym zdalne wsparcie dla laptopów / komputerów stacjonarnych / problemów z siecią LAN / wsparcia aplikacji / małych formularzy

  • Jako atut: Średniozaawansowana znajomość T/S OS (Windows XP-10), przeglądarek, pakietu MS Office, Registry Fix, Patch upgrades, Virus T/S, Security, Encryptions

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliowość szybikiego rozwoju w strukturze firmy

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, płatny urlop wypoczynkowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

CPL Jobs .

Cpl is a global provider of innovative recruitment solutions and an expert in talent acquisition and development. We help the greatest talents to develop their careers and enable leading companies on the Polish and European market to find the best professionals. Thanks to the international network of offices, we offer our candidates access to work on projects around the world. We recruit in a wide range of industries and functions: Information Technology, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Work The Future!

Przewiń do profilu firmy