Oferta pracy

Młodszy specjalista z językiem niemieckim

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

O projekcie

Jako SNP Poland pomagamy organizacjom wdrożyć i rozwijać system SAP. System ten pomaga w pracy, pozwala na sprawne zarządzanie firmą i wygrywanie z konkurencją.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, które biegle posługują się językiem niemieckim i chciałyby rozpocząć karierę w branży IT.

Twój zakres obowiązków

  • Poznawanie i nauka systemu SAP SuccessFactors

  • Wsparcie zespołu w toczących się projektach

  • Konsultacje z klientem we wskazanym obszarze.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Proaktywność, otwartość, chęć rozwoju

  • Ukończone studia wyższe lub status studenta ostatniego roku

  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się, otwartości na zmiany i innowacje

To oferujemy

  • Udział w polskich i międzynarodowych projektach wdrożeniowych SAP SuccessFactors

  • Wynagrodzenie: atrakcyjne, adekwatne do kompetencji

  • Pracę w fantastycznym i zgranym zespole, udział w tworzeniu świetnych rozwiązań, zachwyt zadowolonych klientów

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Ciągły rozwój i pracę pełną wyzwań

  • Zatrudnienie: umowa o pracę

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Wyzwania na projektach wdrożeń rozwiązań SAP SuccessFactors

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy SNP – wiodącego światowego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP, z centralą w Niemczech. Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP.

Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy