Młodszy Specjalista z Językiem Niemieckim, Zespół ds. Księgowości Pracowniczej

Mercer

Mercer

Aleje Jerozolimskie 98

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z niemieckojęzycznymi menadżerami,

  • Udział we wspieranym przez system rozliczaniu płatności emerytalnych,

  • Przygotowywanie i wysyłanie miesięcznych dokumentów księgowych dla klientów,

  • Kontakt z niemieckojęzycznymi klientami i instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum dobrym (B2),

  • Umiejętność pracy z liczbami i zdolności analityczne,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel.

Mile widziane

  • Idealny kandydat:

  • Ma wykształcenie wyższe lub uzyskane absolutorium (ekonomia lub pokrewne),

  • Może się wykazać wiedzą na temat księgowości płacowej,

  • Charakteryzuje się zorientowaniem na klienta,

  • Potrafi wykazać inicjatywę i doskonale współpracuje w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Profesjonalne szkolenia,

  • Możliwość pracy zdalnej (w związku z pandemią),

  • Atrakcyjne benefity pracownicze i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Międzynarodowe środowisko pracy,

  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Warszawy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Mercer

Mercer believes in building brighter futures by redefining the world of work, reshaping retirement and investment outcomes, and unlocking real health and well-being. Mercer’s more than 25,000 employees are based in 44 countries and the firm operates in over 130 countries. Mercer is a business of Marsh McLennan (NYSE: MMC), the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people, with 76,000 colleagues and annual revenue of $17 billion. Through its market-leading businesses including Marsh, Guy Carpenter and Oliver Wyman, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment. For more information, visit https://www.mercer.com/. Follow Mercer on Twitter @Mercer.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, and gender identity.

Przewiń do profilu firmy

Czego możesz się spodziewać?

Jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu, który łączy najbardziej zaawansowane kompetencje w zakresie pracowniczych programów emerytalnych, opieki zdrowotnej i doradztwa inwestycyjnego. Naszym celem jest wspieranie kompetentnymi radami zarówno dużych międzynarodowych grup, jak i średnich lub mniejszych firm oraz wspólne opracowywanie innowacyjnych rozwiązań.