Oferta pracy

Młodszy Specjalista Zapewnienia Jakości

DELPHARM

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Systemu Zarządzania Jakością (QMS) oraz prawa farmaceutycznego

  • Bieżące wsparcie produkcji w zakresie problemów, niezgodności, odchyleń oraz awarii

  • Weryfikacja standardów w obszarach produkcyjnych pod kątem potencjalnych ryzyk (jakościowych oraz EHSowych, zgodności z GMP i wymaganiami prawa farmaceutycznego) i reklamacji oraz planowanie działań korygujących i zapobiegawczych dla zidentyfikowanych ryzyk/ niezgodności

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie standardów jakościowych,

  • (dokumentacji jakościowej, ciągłego doskonalenia oraz poprawy jakości)

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową

  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Nadzór nad zarządzaniem produktem i odpadem psychotropowym w obszarach produkcyjnych

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie standardów jakościowych (dokumentacji jakościowej, ciągłego doskonalenia oraz poprawy jakości)

  • Realizacja i przestrzeganie polityki EHS

  • Dbałość o Integralność Danych we wspieranych Obszarach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Chemiczna/ Farmacja/Biotechnologia/ Chemia/ Biologia/ Towaroznawstwo i pokrewne)

  • Zainteresowanie technologią wytwarzania i przebiegiem procesów produkcyjnych.

  • Umiejętność myślenia przyczynowo- skutkowego.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość j. angielskiego – poziom komunikatywny

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o charakterze międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju w roli oraz strukturach firmy - dostęp do szkoleń

  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • system kafeteryjny

  • karta Multisport

  • wczasy pod gruszą

DELPHARM

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 3 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Młodszego Specjalisty Zapewnienia Jakości.

Przewiń do profilu firmy