Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista Zapewnienia Jakości

DELPHARMO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Systemu Zarządzania Jakością (QMS) oraz prawa farmaceutycznego
  • Bieżące wsparcie produkcji w zakresie problemów, niezgodności, odchyleń oraz awarii
  • Weryfikacja standardów w obszarach produkcyjnych pod kątem potencjalnych ryzyk (jakościowych oraz EHSowych, zgodności z GMP i wymaganiami prawa farmaceutycznego) i reklamacji oraz planowanie działań korygujących i zapobiegawczych dla zidentyfikowanych ryzyk/ niezgodności
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie standardów jakościowych,
  • (dokumentacji jakościowej, ciągłego doskonalenia oraz poprawy jakości)
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Udział w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Nadzór nad zarządzaniem produktem i odpadem psychotropowym w obszarach produkcyjnych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie standardów jakościowych (dokumentacji jakościowej, ciągłego doskonalenia oraz poprawy jakości)
  • Realizacja i przestrzeganie polityki EHS
  • Dbałość o Integralność Danych we wspieranych Obszarach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Chemiczna/ Farmacja/Biotechnologia/ Chemia/ Biologia/ Towaroznawstwo i pokrewne)
  • Zainteresowanie technologią wytwarzania i przebiegiem procesów produkcyjnych.
  • Umiejętność myślenia przyczynowo- skutkowego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość j. angielskiego – poziom komunikatywny

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w organizacji o charakterze międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju w roli oraz strukturach firmy - dostęp do szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • system kafeteryjny
  • karta Multisport
  • wczasy pod gruszą

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 3 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Młodszego Specjalisty Zapewnienia Jakości.

Młodszy Specjalista Zapewnienia Jakości, Grunwaldzka 189, Grunwald, Poznań