Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ze znajomością j. niemieckiego

DXC Technology Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Świdnicka 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

DXC Technology Polska Sp. z o.o.

Świdnicka 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami, dostawcami, pracownikami Klienta: rozwiązywanie ticketów, odpowiadanie na zapytania drogą mailową/telefoniczną w j. niemieckim

  • weryfikacja, wprowadzanie i aktualizacja danych

  • wyliczanie wynagrodzenia oraz jego składowych lub księgowanie faktur i praca z innymi dokumentami księgowymi

  • procesowanie i weryfikacja dokumentacji, wystawianie dokumentów

  • generowanie oraz przygotowywanie raportów w programie Excel, praca z systemem SAP ERP oraz innymi programami

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. niemieckiego

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

  • chęć rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia

  • samodzielność i chęć podejmowania nowych wyzwań

  • znajomość programu Ms Excel lub chęć nauki

To oferujemy

  • możliwość rozwoju - przygotujemy Cię do pracy na nowym stanowisku abyś mógł z nami zdobyć cenne doświadczenie zawodowe

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu

  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich Najbliższych, pakiet ubezpieczeń na życie

  • zniżki na wydarzenia kulturalne

  • swobodny dress code

  • Wellness program - wydarzenia i webinary pro-zdrowotne w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multisport Card

  • Wellness Program

DXC Technology (NYSE: DXC) to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzona przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. Niezależność technologiczna, globalny talent i wielopłaszczyznowe partnerstwo to fundamentalne wartości marki tworzące razem siłę napędową dla usług i rozwiązań IT nowej generacji. DXC Technology jest rozpoznawalną marką wśród najlepszych profesjonalistów na całym świecie.

Przeczytaj więcej na stronie: https://www.dxc.technology

Przewiń do profilu firmy