Młodszy Specjalista ze znajomością włoskiego/niemieckiego

Qarson

  • Krzemowa 1, Złotniki (pow. poznański)
    Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Qarson

Krzemowa 1

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie informacji z europejskich rynków motoryzacyjnych;

  • analiza oraz zarządzanie wewnętrzną bazą danych;

  • weryfikacja jakości zbieranych danych;

  • prace administracyjne;

  • tłumaczenia;

  • wsparcie działu w realizacji procesu zamówienia.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub włoskiego- warunek konieczny;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, narzędzi Google;

  • umiejętność zaawansowanego wyszukiwania informacji w Internecie;

  • umiejętności pracy z danymi;

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją.

To oferujemy

  • pracę nad innowacyjnym projektem;

  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych;

  • bogaty pakiet benefitów min. kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, kartę lunchową i wiele innych;

  • możliwość pracy w pełni zdalnej lub pracy z biura w podpoznańskich Złotnikach;

  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Opis stanowiska

  • Jeśli chcesz być częścią zmian, brać aktywny udział w innowacyjnych projektach, do pracy podchodzisz z pasją, odwagą i otwartością, to możemy Ci zaproponować wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji.

Qarson

Do you know the Qarson Group? We offer our clients an innovative approach to the use of cars of various brands in many countries, in the form of a subscription. We have been present on European markets for almost 20 years and we are part of the changes taking place in the automotive industry. DAC Software Polska is part of the Qarson Group and from the very beginning of the company's operations it creates innovative IT solutions that support our client. Today, it is a team of over 25 IT specialists that we are constantly developing. We create software for an internal client, we are close to business and understand their needs.

Przewiń do profilu firmy