Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista - Zespół Wsparcia/Kontrola Jakości

Polpharma Biologics S.A.O firmie

  • Duchnice (pow. warszawski zachodni)
    Duchnice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • Udział w procesie szkoleń w Kontroli Jakości
  • Udział w procesach odchyleń, kontroli zmian, CAPA
  • Nadzór nad odczynnikami, wzorcami i materiałami
  • Udział we wdrożeniu systemów laboratoryjnych (LIMS, SAP)
  • Wpieranie zespołów operacyjnych Kontroli Jakości
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe, ze specjalizacją w dziedzinach: biotechnologia, biologia, chemia lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym lub w laboratorium kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym lub biotechnologicznym (co najmniej 2 lata)
  • Znajomość przepisów i wytycznych dotyczących dobrej praktyki laboratoryjnej (GLP) i dobrej praktyki wytwarzania (GMP) zawartych w ICH, FDA, EMEA i krajowych wytycznych
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • pakiet relokacyjny

Polpharma Biologics S.A.

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Młodszy Specjalista - Zespół Wsparcia/Kontrola Jakości, Duchnice (pow. warszawski zachodni)