Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista Zespołu Wsparcia IT

PREBYTESO firmie

  • Leżajsk, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

PREBYTES

Sandomierska 6

Leżajsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i odpowiadanie na zgłoszenia w systemach informujących o zdarzeniach w firmie i sieci.
  • Instalacja, konfigurowanie i serwisowanie sprzętu komputerowego oraz jego ewidencjonowanie
  • Współudział w przeprowadzaniu analiz zagrożeń i ocen ryzyka
  • Organizacja i nadzór nad cyklicznymi testami
  • Reagowanie na incydenty naruszenia bezpieczeństwa oraz ich analiza
  • Opracowywanie procedur wewnętrznych, regulaminów, dokumentów w firmie, wdrażanie ich w życie oraz aktualizacja już istniejących
  • Wsparcie pracowników zespołu w zakresie dbałości o utrzymanie właściwego poziomu bezpieczeństwa firmy
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prowadzenie dokumentacji audytowej i poaudytowej
  • Wyszukiwanie nowych cyberzagrożeń
  • Tworzenie krótkich informacji podsumowujących pracę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka/ Cyberbezpieczeństwo/ Bezpieczeństwo informacji)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Znajomość sieci komputerowych i protokołu TCP/IP
  • Znajomość środowisk Windows, macOS i Linux oraz systemów mobilnych iOS, Android
  • Podstawowa znajomość JavaScript, PHP, HTML5 / CSS3 / SQL
  • Umiejętność tworzenia dokumentów wewnętrznych (regulaminów, procedur, instrukcji, raportów)
  • Wysoka otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności oraz motywacja do pracy
  • Zainteresowanie cyberbezpieczeństwem
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność w działaniu oraz lojalność

To oferujemy

  • umowa o pracę w trybie stacjonarnym
  • wynagrodzenie wypłacane z końcem miesiąca
  • regularny rytm pracy
  • życzliwa atmosfera pracy właściwa małym organizacjom o dużych ambicjach
  • nowoczesne środowisko pracy
  • możliwość rozwijania swojej osoby, wiedzy i umiejętności
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
  • dostęp do nowych technologii

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • świętowanie urodzin
  • catering obiadowy
  • słodkie przekąski

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w cyberbezpieczeństwie.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych, równocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Realizujemy wiele ciekawych i ambitnych projektów. Tworzymy nowe, unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi.

Młodszy Specjalista Zespołu Wsparcia IT, Sandomierska 6, Leżajsk