Logo Pracuj.pl

Młodszy spedytor ds. targów

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi oraz aktualnymi klientami krajowymi i zagranicznymi z branży targów, wystaw i specjalnych projektów logistycznych oraz identyfikowanie ich potrzeb biznesowych,
  • Przygotowywanie ofert odpowiadających na wcześniej zdefiniowane potrzeby klientów.
  • Realizowanie zleceń spedycyjnych dla wszystkich typów przesyłek klientów,
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie,
  • Realizowanie wymogów jakościowych dla procesów operacyjnych dotyczących obsługi wszystkich typów przesyłek.,
  • Przygotowywanie podsumowań kosztów i sprzedaży dla przesyłek klientów z branży targów, wystaw i specjalnych projektów logistycznych,
  • Weryfikowanie zgodność kwot faktur kosztowych z wcześniejszymi ustaleniami lub dokumentami,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych,
  • Rozwiązuje bieżące problemy operacyjne klientów przestrzegając jakościowych standardów obsługi klientów,
  • Windykowanie należności klientów poprzez bieżącą kontrolę wykazu należności nierozliczonych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność identyfikowania obecnych i przyszłych potrzeb klientów,
  • Umiejętność skutecznego rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami,
  • Płynne porozumiewanie się w języku angielskim,
  • Wiedza z zakresu przepisów i regulacji dotyczących handlu zagranicznego,
  • Min. średnie wykształcenie,
  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży transportu drogowego lub lotniczego,
  • Znajomość przepisów celnych,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach w obszarze biznesu lotniczego,
  • Możliwość pracy w zespole nastawionym na optymalizację procesów (CI),
  • Umowę o pracę (podstawa + premia miesięczna),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Schenker Sp. z o.o.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość

Młodszy spedytor ds. targów, Pruszcz Gdański