Logo Pracuj.pl

Młodszy Spedytor ds. transportu ponadnormatywnego

NAVIGATOR LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

NAVIGATOR LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pucka 17

Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Ważne jest dla nas, żebyś potrafił nawiązać długofalowe relacje z naszymi klientami. Na co dzień będziesz przygotowywał oferty na ciekawe transporty, negocjował z kontrahentami oraz realizował zlecenia transportowe, zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Będziesz musiał także pracować z naszymi kierowcami oraz pilotami, jak również z wieloma podwykonawcami. Chcielibyśmy, żebyś oczywiście z czasem pozyskał dla nas nowych zleceniodawców, z którymi nasza współpraca będzie miała szansę się rozwinąć w przyszłości.

Nasze wymagania

Szukamy osoby otwartej, dynamicznej, kreatywnej, logicznie myślącej i przede wszystkim kochającej swoją pracę. Osoby, która potrafi obsługiwać komputer i telefon, dla której komunikacja międzyludzka nie stanowi problemu. Zakładamy, że idealny kandydat będzie swobodnie posługiwał się językiem angielskim (idealnie gdyby dodatkowo znał język niemiecki, chociaż nie traktujemy tego jako warunek), będzie miał doświadczenie w transporcie międzynarodowym (nie musi być to wieloletnia praca) oraz będzie potrafił zbudować pozytywne relacje z klientami. Chętnie pomożemy na początku, podzielimy się wiedzą i wprowadzimy nowego kolegę/koleżankę do naszego zespołu.

To oferujemy

Otrzymasz od nas wprowadzenie i wsparcie, a jeśli nie masz doświadczenia w transporcie ładunków ponadnormatywnych wdrożymy Cię w nową branżę. Pomożemy Ci się rozwinąć i zarazimy Cię pozytywną energią. Będziesz pracował w nowej siedzibie firmy, wyposażonej w odpowiedni sprzęt i damy Ci narzędzia niezbędne do Twojej pracy. Oferujemy przede wszystkim pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku i atrakcyjne wynagrodzenie.

I jak wszyscy inni obiecujemy wysoką kulturę pracy, ubezpieczenia grupowe i owocowe czwartki!

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Navigator Logistic Sp. z o.o. to rodzinna firma zajmująca się transportem drogowym, z ponad 20 letnim stażem na rynku przewozów ponadnormatywnych w Polsce. Jesteśmy w stanie przetransportować ładunki nie tylko ponadprzeciętnie długie, szerokie czy wysokie, ale również takie, które ważą aż tysiąc ton! Rozwiązywanie problemów i pokonywanie przeszkód to nasza pasja, z którą świetnie radzi sobie zgrany i sprawnie działający zespół spedytorów, kierowców oraz pilotów.

Dodatkowe informacje

W razie jakichkolwiek pytań, bardzo proszę o kontakt telefoniczny: +48 604 443 806 lub 604 443 802.

Chętnie spotkamy się z Tobą i z pewnością znajdziemy płaszczyznę porozumienia!

Młodszy Spedytor ds. transportu ponadnormatywnego, Pucka 17, Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)