Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy spedytor

Gi GroupO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, poszukuję Kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • organizacja transportu drogowego na kierunki krajowe oraz międzynarodowe
  • współpraca ze spedytorami oraz innymi działami w firmie
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z Klientami
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów spedycyjnych i budowanie partnerskich relacji z Klientami
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • monitorowanie rynku w zakresie stawek transportowych

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale spedycji
  • znajomość branży TSL i specyfiki pracy w transporcie drogowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe logistyczne lub ukończone kursy z zakresu spedycji, transportu
  • dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, otwartość na rozwój
  • umiejętność współpracy z innymi

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego – budowanie nowej jednostki operacyjnej
  • pełne wdrożenie na stanowisko
  • pakiet benefitów: opieka zdrowotna, pakiety sportowe, ubezpieczanie grupowe, dofinansowanie do nauki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne