Oferta pracy

Młodszy Spedytor

Hi5 - LOGISTICSO firmie

4 000‐15 000 zł brutto / mies.
  • Azymutalna 9, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Hi5 - LOGISTICS

Azymutalna 9

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów B2B na usługi logistyczne

  • odbywanie spotkań biznesowych, nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • operacyjna obsługa klienta w transporcie międzynarodowym i krajowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie branżowe - mile widziane ( TSL / Psychologia biznesu itp.) min. średnie - mile widziane wyższe

  • dobra znajomość j.angielskiego / obcego - mile widziana

  • sprawna obsługa komputera i programów z pakietu MS Office

  • zainteresowanie rynkiem usług logistycznych w transporcie drogowym

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/telefonicznej B2B - będzie dodatkowym atutem

  • kreatywność i nieszablonowość

  • relacyjność w pracy z klientem,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o stałą umowę o pracę na czas nieokreślony

  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia ( od 4 tys do nawet 15 tys pln brutto)

  • pakiet benefitów – opieka medyczna + karta sportowa + ubezpieczenie grupowe NNW

  • pracę w zmotywowanym, energicznym zespole

  • nowy sprzęt firmowy taki jak auto, laptop, telefon czy profesjonalne biuro w atrakcyjnej lokalizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Szukasz komfortowego miejsca do pracy i jesteś otwarty na nowy cel zawodowy? Sprzedaż to Twój konik, a logistyka transportowa to obszar, który chcesz rozwinąć? Jeśli tak, odnajdziesz się w tej roli.

Prężnie rozwijająca się firma spedycyjna Hi5-LOGISTICS poszerza swój zespół sprzedaży. Daj nam się poznać i dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie swojej pracy!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy