Młodszy Spedytor Krajowy - Międzynarodowy - staż

  • Zambrów, podlaskie
  • Mazowiecka 2 pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 29.07.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 28.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Demr Rafał Stępniak

    Demr to przede wszystkim profesjonalizm, optymalne rozwiązania, najwyższa jakość obsługi. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są ludzie więc poszukujemy najlepszych z najlepszych.

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Zambrów

    Opis stanowiska:

    • praca pod okiem doświadczonego spedytora
    • pozyskiwanie zleceniodawców i przewoźników
    • budowanie stałych, partnerskich relacji z kontrahentami
    • weryfikacja kontrahentów
    • wprowadzanie danych do systemów
    • obsługa zleceń spedycyjnych i transportowych
    • archiwizowanie dokumentacji

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie, maturalne
    • znajomość języka angielskiego lub innego na poziomie komunikatywnym
    • znajomość środowiska Windows, Office Word, Excel
    • chęć do pracy, nauki, podnoszenia kwalifikacji
    • cechy: determinacja, pracowitość, dokładność, komunikatywność, ambicja
    • zameldowanie w powiecie zambrowskim

    Oferujemy:

    • staż na okres 6 miesięcy, następnie umowę o pracę i wysoką premię
    • komfortowe warunki pracy, wysokiej klasy sprzęt, atrakcyjnie położone biuro z klimatyzacją
    • pakiet klientów do obsługi
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • pakiet szkoleń interpersonalnych (negocjacje, profesjonalna obsługa klienta, techniki sprzedaży, etyka w biznesie,    zarządzanie czasem pracy, podstawy kodeksu cywilnego, prawa przewozowego, konwencji CMR i innych)
    • rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji
    • pracę w młodym, energicznym, pozytywnym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz 926, ze zm.), prowadzonych przez Demr Rafał Stępniak z siedzibą w Zambrowie.”