Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Spedytor

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KMC-Services, polski operator logistyczny notowany w kluczowych rankingach branży TSL, obsługujący szerokie spektrum branż i wiele znanych i poważanych firm i marek zgodnie z najwyższymi standardami jakości i w poszanowaniu środowiska naturalnego, poszukuje w związku z rozwojem działalności osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie relacji z przewoźnikami i Klientami
    • Przygotowywanie wycen transportowych
    • Realizacja zleceń transportowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie – min. średnie
    • Doświadczenie zawodowe – minimum roczne
    • Znajomość języków obcych – angielski średniozaawansowany
    • Znajomość branży TSL
    • Sumienność i radzenie sobie ze stresem
    • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pakiet medyczny dla stałych pracowników
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego
    • Darmowy parking dla zmotoryzowanych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."