Oferta pracy

Młodszy Spedytor Międzynarodowy

Optima Logistics Group S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów samochodowych

  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Zaangażowanie, chęć do nauki, nastawienie na realizację celu

  • Dobra organizacji czasu pracy, umiejętność planowania zadań

Mile widziane

Doświadczenie w branży TSL oraz znajomość innego języka obcego

To oferujemy

  • Indywidualnego opiekuna wspierającego Twoje działania w pierwszych miesiącach pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Umowę o pracę oraz dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata