Oferta pracy

Młodszy Spedytor morski

Adecon Sp. z o.o.

  • Dębe 47, Dębe (pow. kaliski)
    Dębe (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

47

Dębe (pow. kaliski)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w organizacji transportów kontenerowych w ruchu międzynarodowym (morskich oraz drogowych)

  • wprowadzanie danych do systemu

  • monitoring obsługiwanych zleceń

  • nadzór nad terminowością dostaw

  • bieżący kontakt z klientami oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia, ale motywacja i chęć do nauki to podstawa

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość MS Office

  • wykształcenie co najmniej średnie, dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe z zakresu transportu i logistyki

  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze spedycji, transportu i logistyki

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja, zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w realizacji zadań

  • chęć rozwoju

To oferujemy

  • możliwość zdobycia solidnego doświadczenia w dziedzinie międzynarodowej spedycji morskiej i drogowej

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • stałe niezależne od prowizji wynagrodzenie

  • dużą samodzielność w działaniu i szerokie możliwości rozwoju

  • długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • przyjazna atmosfera i zgrany zespół

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikuj

ADECON jest operatorem logistycznym wyspecjalizowanym w obsłudze ładunków niebezpiecznych i w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy własną flotę transportową, magazyny, skład celny, depot kontenerowy, agencje celne, poprzez sieć partnerów realizujemy przewozy na całym świecie tworząc unikatowe rozwiązania dla klientów, aby z sukcesem wspierać ich biznes każdego dnia.

Nasz zespół to zgrani, ambitni i zaangażowanych ludzie. Nie boimy się zmian – rozumiemy, że są one stałym elementem naszej codzienności – pchają nas do szukania nowych rozwiązań i możliwości.

Przewiń do profilu firmy