Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy spedytor morski/ Junior Operations Clerk Sea Freight

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewniamy wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach. Oferujemy bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi - zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 4,3 mld $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 22 000 pracowników w ponad 550 biurach w 100 krajach na całym świecie.

    Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., nasza placówka w Warszawie specjalizuje się we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym, kolejowym oraz usługach magazynowania i dystrybucji. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną obsługę - oferujemy rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradzamy i pomagamy.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie morskim,
    • Współpraca operacyjna z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie,
    • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług,
    • Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług,
    • Dbałość o odpowiednią marżowość usług,
    • Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu,
    • Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy,
    • Raportowanie do Team Leadera Spedycji Morskiej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy, mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej,
    • Znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim,
    • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, proaktywność,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
    • Operatywność i energiczność w działaniu, sumienność,
    • Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami po okresie próbnym (opieka medyczna + pakiet sportowy, świadczenie urlopowe),
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie,
    • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w globalnej firmie logistycznej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych prosimy przesyłać klikając w przycisk Dołącz do nas!

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

    Warto wiedzieć, że:

    1)      AGILITY LOGISTICS SP. Z O.O. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
    2)      nasza siedziba mieści się w Kątach Wrocławskich przy ul. Lipowej 1;
    3)      dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
    4)      dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;
    5)      po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji;
    6)      my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    7)      masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
    8)      jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

    bottom