Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Spedytor

NORTHGATE LOGISTICS SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych,

  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami,

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,

  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków,

  • Kompleksowa realizacja zleceń,

  • Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji,

  • Znajomości zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży – mile widziane,

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług – mile widziane,

  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,

  • Zaangażowania w osiąganie wyznaczonego celu,

  • Język angielski – min. B1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie uwarunkowane wynikami (podstawa + premia),

  • Zaawansowane szkolenie, kompleksowo przygotowujące do pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer + telefon służbowy),

  • Rozbudowaną ścieżkę kariery,

  • Szkolenia poszerzające wiedzę branżową,

  • Miłą atmosferę,

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się, polskiej firmie,

  • Pakiet wewnętrznych benefitów (Poranek Kojota, Swobodne piątki i wiele innych).

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • NORTH BOX – skrzynka pomysłów

  • onboarding

  • ergonomia pracy

  • dzień bez dress codu - swobodny piątek

  • konkursy wewnętrzne

  • poranek kojota

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu , aplikuj i dołącz do Nas!

Szukasz miejsca, gdzie nieustannie coś się dzieje? Nie lubisz nudy a robienie tego samego sprawia że poszukujesz nowych wyzwań?

Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie!

Jesteśmy firmą zajmującą się pośrednictwem w kompleksowej organizacji transportów od A do Z, obsługujemy zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych.

Działamy na rynku od 10 lat, nieustannie się rozwijając – obecnie mamy 9 oddziałów na terenie kraju.

Aktualnie zatrudniamy 120 osób, stale poszerzając to grono.

Przewiń do profilu firmy