Oferta pracy

Młodszy Sprzedawca Samochodów Nowych

Auto Compol S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Auto Compol S.A to najstarszy autoryzowany dealer marek Renault i Dacia w Poznaniu. Jesteśmy od 25 lat obecni na poznańskim rynku motoryzacyjnym. Cieszymy się naszą ugruntowaną pozycją, dzięki tysiącom zadowolonych klientów.

Główna siedziba Firmy jest zlokalizowana w samym centrum miasta Poznania. Nasza firma to trzy punkty sprzedaży i serwisu w Poznaniu oraz Luboniu gdzie doświadczony, wyszkolony personel oferuje najwyższej jakości usługi.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
MŁODSZY SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW NOWYCH

Opis stanowiska:

  • obsługa Klientów w salonie zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • realizowanie pełnego procesu sprzedaży
  • realizowanie celów postawionych przez firmę w zakresie sprzedaży oraz standardów jakościowych obsługi Klienta
  • systematyczna raportowanie działań w CRM i innych systemach operacyjnych firmy

Wymagania:

  • operatywność i skuteczność w działaniu
  • zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów
  • pasja do motoryzacji i znajomość branży
  • wysoki poziom kultury i komunikacji
  • wykształcenie min. średnie
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • sprawność w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi
  • znajomość języka niemieckiego - poziom B2
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia produktowe, handlowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • pracę w życzliwym i doświadczonym zespole

Aplikację prosimy przesyłać przy pomocy przycisku APLIKUJ umieszczonego pod ogłoszeniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy