Młodszy / Starszy Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla jednej z międzynarodowych firm projektowo - inżynierskich w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych.

    Kraków
    NR REF.: 1114008
    Opis stanowiska:
    • Współpraca z inżynierami i projektantami różnych dyscyplin.
    • Wsparcie projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych.
    • Tworzenie rysunków i schematów technicznych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie kierunkowe (np. elektrotechnika, telekomunikacja, elektronika, automatyka i robotyka).
    • Znajomość programu Revit / Microstation / AutoCAD / AutoCAD 3D.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1+.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym.
    Oferujemy:
    • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę.
    • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest znana w branży.
    • Pracę w przyjaznym, dynamicznym środowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl