Młodszy technik ds. pomiarów jakościowych (laboratorium chemiczne)

Robert BoschO firmie

  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Czy  chcesz,  aby  Twoje  pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr  konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak  i dostarczania energii oraz  technicznego wyposażenia budynków - z nami  będziesz mieć  wpływ na poprawę jakości życia  na całym  świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie analiz czystości dla komponentów układów hamulcowych zgodnie z normami Bosch: pomp, pomp ze zbiornikiem i ich składowych komponentów,
  • Przeprowadzanie analiz czystości dla komponentów iBooster zgodnie ze specyfikacją Bosch,
  • Wykonywanie innych testów i pomiarów m.in: twardości gum, pokrycia na urządzeniu X-Ray, ciągłości i jakości uszczelnienia po anodowaniu, stężenia środka myjącego w myjniach,
  • Obsługa komory solnej - wykonywanie testów i ich ocena zgodnie z obowiązującą normą i TCD,
  • Analizy stężeń kąpieli z procesu Anodowania,
  • Raportowanie dzienne, miesięczne, prowadzenie rejestrów z badań,
  • Utrzymanie standardu 5S w laboratorium.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (znajomość podstawowych zagadnień chemicznych będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się normami,
  • Doświadczenie w obsłudze sprzętu kontrolno-pomiarowego, (praktyka w obsłudze sprzętu laboratoryjnego będzie dodatkowym atutem),
  • Dokładność, bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność,
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole,
  • Znajomość pakietu MS office: Excel  Word, PP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (II zmiany 6-14 i 14-22)

Benefity:

  • Umowa o pracę na czas określony (1 rok)
  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne