Logo Pracuj.pl

Młodszy Technik ds. Przebudowy mechanicznej

AVALLO SP. Z O.O.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • demontaż/montaż elementów karoserii samochodu
  • demontaż/montaż tapicerki samochodowej. foteli
  • demontaż/montaż kół, osłon podwozia
  • demontaż/montaż wiązek kablowych
  • demontaż/montaż sensorów radarowych, kamer wizyjnych
  • demontaż poduszek powietrznych
  • instalacja test systemów w pojazdach osobowych i ciężarowych

Nasze wymagania

  • wysokie zdolności manualne
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z techniką motoryzacyjną
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • znajomość podstaw elektryki pojazdowej
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny miernictwa elektronicznego
  • znajomość pakietu Office
  • doświadczenie w zakresie mechaniki/elektromechaniki pojazdowej
  • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki
  • znajomość zagadnień z dziedziny diagnostyki pojazdowej

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szkolenia i możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • możliwość rozwoju kompetencji w branży nastawionej na nowe technologie
  • ciekawą pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole

O nas

Opis stanowiska

Oferta dla absolwentów szkół o kierunkach jak "mechanik pojazdów samochodowych", "technik mechanik", "elektrotechnik", absolwentów szkół elektroniczno-informatycznych lub pokrewnych.

Mile widziani również absolwenci innych szkół pasjonujący się motoryzacją - osoby hobbystycznie zajmujące się tuningiem, stylizacją i modyfikacją pojazdów różnego typu.

UWAGA!

NIE JEST WYMAGANE FORMALNIE UDOKUMENTOWANE WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE.

Oferta dla aktualnie dyspozycyjnych osób - gotowych do pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku (umowa o pracę, praca zdalna niemożliwa)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!

Młodszy Technik ds. Przebudowy mechanicznej, Kraków